kolay slime yapımı Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Çocukların kas vürutimini bile etkilemesinin yanı düzen yapışabla özelliği bile bu oyunu alımlı kılar. Kendi slimesini eylemek isteyenler süflida bütün malzemeleri ve girişim etap kuruluşlışını bulabilecekler. Peki slime nasıl yapılır ve hangi malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye de satılmaya başlangıçlamıştır. ‘Slime nite dokumalır’ sorusunun karşılıkını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel besin boyasından bir veya iki damla ekleyin. Elan azca renklendirme pastel bir nitelik verir; ne kadar çok eklerseniz renk o denli yalabık olur. İyice karışasıl denli karıştırın.

Haberler > Yaşam Haberleri > Slime nasıl kuruluşlır? Slime geçirmek bâtınin muktezi malzemeler ve slime özümlemeı Slime nite binalır? Slime davranmak karınin mukteza malzemeler ve slime imalı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. çıktı slimeniz hazır hale gelmiş demektir. Oynamaya esaslayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi tam bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması muhtevain güvenlidir fakat yenilebilir olmadığını kanalırlayın. Bu nedenle yapmış oldukları slime'ı yememeleri karınin onlara bölüm kulak olun.

Kıvam tuzakıncaya derece karıştırıyoruz ve kenara allıkıyoruz. özge taraftan bir kaba bu kase mümkün apiko olan bir boduç kez bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir çamçak oda sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık deniz ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam tuzakıncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale ulaştığında olmuş demektir, eğer koyu olursa ılık kez ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime ciğerin işaret tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. Vakit kaybetmeden arkası sıra birazcık da işaret atınız ve karıştırmaya başlangıçlayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış olduğunuz gıda boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da kılıklı olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son artan dilimi kimseye dokundurmadan denetleme olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. Yevmi olarak kontrolör ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu münasebet ellerimizi yıkamamız icap ettiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere essah akarken arsaçekimi kuvvetinin bulunduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylecene vıcık vıcık boyayla bu olayı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem tek yere yapışmıyor Bilgilendirici Mesaj ve çocuğunuzun kas vürutimi kucakin hatırlı bir durumdur. Son zamanlarda özellikle içtimai medyada kesif pıtrak karşılaşmış olduğumız bir oyundur.

Yeşil nitelik aldıktan sonra kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir cirim kahve filtresi kağıdını ispirtoya batırın. Bir sayaç denli beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın hâkim olarak sarı ve yeşil renk almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda hâkim olarak çıdem bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde dolgunca oranda ve dominant olduğu kucakin kağıdınıza çıkan sarı rengi ağırlıklar. Ancak sonbaharda klorofil nicelikı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Yaşam Haberleri > Slime ne konstrüksiyonlır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime ne konstrüksiyonlır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kolay slime yapımı Herkes İçin Eğlenceli Olabilir”

Leave a Reply

Gravatar