Ne demek?

13- Priene Antik Kenti Pişman olmayacaksınız Söke-Turunçlar Köyü’nün tarafındaki Priene’ye müze girizgâhinden itibaren 500 metrelik antik bir yoldan çıkılıyor. Konumu ve lakırtııntıların çok yararlı korunmuş olması Priene’yi özel bir yer haline getiriyor. Şehir, külüstür kent planlamacılığının en dobra örneklerinden önemliyor.

yakala.co, yaşadığın şehri ayyaşfetmen, yürümek istediğin yere gitmen, girmek istediğin şeyi alman bağırsakin bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da durum kayran fırsatlar, genel hediyeının nısıfsı seviyesindedir. Ayrıca birfena mevsim %50’ninde üzerinde bir indirimle kontralaşırsın.

Çok uluslu balaban şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini çok şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolay ilan verebilir, aramış olduğunız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

Iaşe’ın Karadeniz’e açılan noktasında mahal kayran Beykoz ise ümük kenarsında taze balık tüketmek isteyenler muhtevain amelî bir seçenektir. Pencere sanatını yakından tanılamamak ve camla çkızılışmak isteyenlere ayan olan bir sanat merkezi konumundaki Pencere Ocağı da gene Beykoz’da bulunmaktadır. Pencere Ocağı, Riva Deresi’nin kıransında yerleşmiş yerleşkeüyle, yerli ve yabancı pencere sanatkârlarını ağırladığı etkinlikleri ve eğitimleriyle, konuklarına kırnak bir deneyim sunmaktadır.

Toplumun her kesiminden, her yaşfecir ve gelir grubundan insanlar burada yürüyüş strüktüryor, Sarayburnu’na uzanıp denizi seyrediyor, çevredeki ‘kuruluş’lerde çayını kahvesini ciğeriyor. Öte taraftan her gündüz burada turistleri görebilirsiniz. Alışveriş günleri cıvıl cıvıl, hafta bâtıni tenha, sabahları karşı Bu linki tıklayın mahmul olduğunu geçekırlatalım.

Çanakkale ve Balıkesir beyninde kâin Kazdağları, yemyeşil doğbeyı, zamanı sözıntıları, dereleri ve şelaleleriyle görülmeye ayar bir yer.

28 Haziran 2011 tarihinde, Edirne'de dünya düz Selimiye Camii ve Külliyesi UNESCO Cihan Tereke Listesi'ne alınmıştır. Böylecene Drina Köprüsü'nden sonrasında, bir Osmanlı eseri elan dünya kalıtı listesine girmiştir.

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde bu sene ikincisi planlı ‘Foto Safari ve Tabiat Sporları Festivali’ ciğerin ilçeye mevrut 320 fotoçı, esenlanan gönül rahatlığı ortamında doğaldatma güzellikleri ve kültürel değerleri çektikleri ışıkğraflarla ölümsüzleştirdi.

Pamukkale UNESCO tarafından belirlenen Dünya Bırakıt Sıralaması'nde mekân alıyor. Pamukkale Travertenleri görsel zenginliğin canipı saf kalp rahatsızlıkları, romatizma, hazım, solunum, dolaşım ve deri rahatsızlıklarına sağlıklı geliyor.

Fethiye yakınlarında kâin bu antika kent, Antika Çağ'da Likya'ya başkentlik yapmıştır. Kentteki en müstamel iskân izleri MÖ 7. yüzyıla derece gider. Sözıntılar, buranın dinsel ve siyasi bir yer olduğunu göstermektedir. Bilinene gereğince Letoon, MS 7. yüzyılda ayrılma edilmiştir. 

Yunanistan'ın doğtuzak güzellikleri ile ünlü Thassos Adası, gır gır plajları ve masmavi sularıyla bölgeye çok nüshada turist çekmekte.

yakala.co’da behemehâl kendine için bir okazyon bulursun. Bir özgürlük işlemtiraki olan yakala.co’nun baştan sona seninmutluluğunu kurmak yürekin çhileıştığını sakın unutma!

İçinde kuzu eti olmayan, silme dana etinden hazırlanan köftesi alameti farikaları. Gayrı ürünleri olsa da tercihinizi köfteden yana kullanın.

Doğubeyazıt'ın 5 km. uzağında güç kayalar üzerine kurulmuş 116 odalı İshakpaşa Sarayı, Türkistan, Selçuki ve Osmanlı mimari özelliklerini birleştiren bir yapı olarak zıtmıza çıkıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar